بالاترین محدود شدن سرویس   2009-06-23 10:40:19

new_win اطلاعیه فری گیت (Freegate) درباره محدود شدن سرویس در ایران ـ۱۰۶ کلیک
Language MediaType Bookmark f.imagehost.org

ما تلاش خود را کردیم تا سرور ها را برای ایران فعال نگاه داریم ولی وقتی که میزان مصرف به عدد تاریخی 340 میلیون هیت (hit) در روز 21 جون (31 خرداد) رسید ما مجبور به محدود کردن کاربران از ایران شدیم. ما توانایی براورده کردن این مقدار تقاضا را نداریم. ما مجبور شدیم دسترسی کاربران را فقط به تعدادی محدود از سایت های پر طرفدار برقرار نگاه داریم (بی بی سی و رادیو فردا ...). ورژن های مخصوص رادیو فردا و صدای آمریکا هم به دلیل اتمام قرارداد اسپانسرشیپ انها متوقف شدن .ورژن اصلی برنامه را این آدرس دانلود کنید. http://us.dongtaiwang.com/loc/download_en.php شما میتوانید از دولت ها و خبرگزاری ها درخواست کنید تا نیاز های مالی مارا برای ادامه سرویس دهی به ایران برطرف کنند.

new_win وال استریت ژورنال: حکومت برای پس دادن جنازه کاوه علی پور معادل 3000$ پول گلوله از خانواده اش خواسته است! ـ۱۲۹ کلیک
Language Bookmark online.wsj.com

چه توضیحی میشه داد...

new_win دعوت به تظاهرات وبلاگی/بلوچ ـ۱۳ کلیک
Language Bookmark balouch.blogspot.com

در مرگ ندا دختر ایران زمین چرا بازی وبلاگی نکنیم؟ مگر رسم ما وبلاگ نویس‏ها نیست؟ مگر حتماً باید زانوی غم در بغل بگیریم و در خلوت خود زار بزنیم و در وبلاگمان بنویسیم که حالمان چقدر خراب شد؟ مگر حتماً باید در تهران بود و به خیابان ریخت؟ مگر چشمهای ندا در سرتاسر شاهراهای اینترنتی باز نمانده؟ مگر نمی‏گوییم بدا ملتی که قهرمان نیاز داشته باشد؟ مگر توقع نداریم موسوی و کروبی و خاتمی محافظه کار نباشند و نترسند و بزنند به سیم آخر؟ دعوتتان می‏کنم به یک تظاهرات عظیم اینترنتی. به یک بازی برای نگاه ندا. حتی اگر فکر می‏کنید خدا هستید، از عرش خود پایین بیایید به خاطر مرگ مظلومانه او نامه‏ای به خامنه‏ای بنویسید و از او انزجار تنفر بکنید. حضور تک تک شما این تظاهرات را کمتر از تظاهرات خیابانی موثر نخواهد کرد. خودم شروع می‏کنم و همه شما را دعوت می‏کنم: کاش هر دو دستت از کار افتاده بود// خامنه‏ای! جایی نگذاشته‏ای که هیچ آدم مودبی آقا خطابت کند. نتیجه‏ی آن نمایش جمعه‏ات را نگاه کن. به ندا که ندای آزادی خواهیش تا قاف قیامت برای تو لعنت خواهد شد نگاه کن. از بدسرانجامی تو در حیرت نیستم. آن را در سطر سطر نامه‏ی سعیدی سیرجانی که به دستور تو کشته شد می‏دیدم. از خفتی که تاریخ منتظر است به پای نام تو بریزد با دیدن انساهایی که در حکومت تو به دار آویخته می‏شدند آگاه بودم. تو که سهل است هر آیت‏اللهی که حالا خفقان گرفته و ندا را نمی‏بیند و نمایش تو را می‏بیند لعن همیشگی ایران زمین را خریده است. عجب مردک حقیری هستی که خجالت را برای فرزندان و نسل خودت به ارث گذاشتی. حالا که بنا بود تو این جانور از آب درآیی، کاش هر دو دستت از کار افتاده بود.


نام
پیام
Write all letters which are not black!
حروفی که سیاه نوشته نشده در پنجره وارد کنید.

روز نوشتها

یادها

شعرها

از دیگران

من و جنهایم

داستانها

انتخابات