بالاترین آغاز خروج پول   2009-06-24 18:33:16

new_win خبر آغاز خروج گسترده پول از ایران ـ۵۳ کلیک
Language Bookmark akharinentekhab.blogspot.com

روزنامه ایتالیایی la stampa به نقل از اداره اطلاعاتی ایتالیا منتشر کرد که به این روزنامه خبر داده بود بانک های صادرات، ملی، سپه و ملت در 48 ساعت اخیر شروع به انتقال پول از ایران به ترکیه، مالزی، پاکستان، اندونزی و امارات متحده عربی کرده اند. پول ها با حواله های کمتر از 10 میلیون دلار خارج می شوند. طبق اطلاعات نیروهای امنیتی ایتالیا پول از حساب بنیادهای مختلف غیر دولتی که تحت کنترل روحانیون ایران هستند، به خارج از کشور منتقل می شوند.

new_win موسوی: فقط به شرط برنامه زنده به تلویزیون می آیم ـ۵۲ کلیک
Language Bookmark khabaronline.ir

سایت احمدتوکلی ادعا کرد میرحسین موسوی دعوت سازمان صداوسیما برای شرکت در مناظره تلویزیونی یا پاسخگویی به سوالات خبرنگاران را رد کرد. به گزارش "الف"، دعوت صداوسیما از موسوی پس از روشن شدن نتیجه انتخابات و اقدام این نامزد انتخابات به فراخوانی هوادارانش در خیابانها صورت پذیرفته است. موسوی ضمن رد در خواست مصاحبه یا برگزاری مناظره با مسئولان انتخابات در سیما جهت روشن شدن مسایل انتخابات و ادعاهای مطرح شده، از صدا و سیما خواسته وقتی اختصاصی بدون حضور خبرنگاران و کارشناسان بصورت زنده در اختیارش قرار دهند. بااز سوی دیگر سه شنبه شب خبر رسید که ستاد انتخاباتی موسوی، آقایان محتشمی پور و موسوی لاری را برای شرکت در مناظره های تلویزیونی با مسئولان وزارت کشور به صدا و سیما معرفی کرده است. مسئولان صدا و سیما در تدارک برگزاری این مناظره ها هستند.

new_win پروژه تحریم کالاهای سیمایی موثر بود : تخفیف سیما به آگهی دهندگان ! ـ۵ کلیک
Language Bookmark iriboffice.ir

سلام بر همگی. دیشب یکی از بستگان که در صدا و سیما کار می کنه می گفت که صدا و سیما از دیروز برای آگهی دهندگان تلویزیونی 30 % تخفیف قایل می شه. خواستم این پیروزی رو به همه بالاترینی ها تبریک بگم


نام
پیام
Write all letters which are not black!
حروفی که سیاه نوشته نشده در پنجره وارد کنید.

روز نوشتها

یادها

شعرها

از دیگران

من و جنهایم

داستانها

انتخابات