ابراهیم نبوی روز آن‌لاین   2009-07-02 11:28:50

نجشنبه ۱۱ تير ۱۳۸۸
چه کسی ندا آقا سلطان را کشت؟
جناب آقای احمدی نژاد
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
پیرو فرمایشات آن مقام منیع که دستور پیگیری قتل خواهر ندا آقا سلطان معروف به ندا صالحی صادر شده است، سه قاضی و یک هیات ویژه اطلاعات و دو بازجوی تمام وقت مامور گشته و طی دو روز گذشته موفق شدند، عوامل گسترده قتل مشکوک شخص موسوم به ندا آقا سلطان( صالحی معروف به سرمدی) را کشف کرده و بازجویی از آنان به عمل آمده و به کلیه موارد اعتراف و اعترافات آنان نیز ضبط و در حال مونتاژ بوده( تمام شد) و نتیجه این بررسی ذیلا بعرض می رسد:
اول: بر اساس اعترافات شخص موسوم به مصطفی تیموری فرزند اصغر که از عوامل منافقین می باشد، و در درگیری های ایلام دستگیر شده، وی قصد داشت که برای شرکت در اغتشاشات به دستور فرماندهی منافقین( مسعود رجوی) در اغتشاشات سی خرداد تهران شرکت نماید، اما چون فرماندهی منافقین در بازداشت آمریکایی ها بود، وی بصورت خودسر تصمیم گرفت برای قتل شخص مذکور به تهران آمده شخص فوق الذکر در اعترافات خود گفته است: " به من گفتند در تهران می روی معصومه را جلوی دوربین بی بی سی از دور می کشی، آخ نزن! بخدا می گم) که منظور از معصومه همان ندا بود که در خانه شان واقع در کاشان او را معصومه صدا می کردند و شخص موسوم به مصطفی تیموری فرزند اصغر در ایلام دستگیر و پس از دستگیری در دوم تیرماه در حضور شاهدین معتبر عینی به قتل ندا آقا سلطان( در خانه وی را معصومه سرمدی صدا می کردند) اعتراف کرد و گفت انگیزه این کار ضربه زدن به نظام بوده و علت خفیف این قتل را اختلافات خانوادگی عنوان نموده و گویا معصومه سرمدی( ندا آقا سلطان) خواهر زن مصطفی، یعنی طاهره سرمدی( پانته آ آقا سلطان) بوده است و این قتل در خانه تیمی جبهه مشارکت در قرارگاه نجف برنامه ریزی شده است.

دوم: همچنین با هشیاری سربازان امام زمان شخص موسوم به جیمز روبین( معروف به حسن دکه دار) از اراذل و اوباش منطقه یافت آباد در روز 30 خرداد در حوالی محل قتل( امیرآباد) یعنی در خیابان سیروس مشاهده و به نیروی انتظامی دلالت شده و پس از سه روز بازجویی اعتراف کرد که نام واقعی اش جیمز روبین بوده و همسر شخص موسوم به کریستین امانپور خبرنگار بی بی سی بوده و با استفاده از سلاح غیر سازمانی( وی از قمه و پنجه بوکس که سلاح سازمانی است استفاده نمی کرد) و با یک کلت برتا شماره سریال 567432 متوفی را بقتل رساند منتهی سربازان گمنام امام زمان بعدا متوجه شدند که کریستین( صدیقه) امانپور مدتی است با سی ان ان( از شبکه های عنکبوتی غرب) کار می کند و چون کریستین از ایران رفته بود، امکان دستگیری و اعتراف وی به اینکه فیلم هایش را برای بی بی سی گرفته است، مقدور نشد و لذا جانی دیمانش خبرنگار دیگر بی بی سی که اخراج شده بود، توسط برادران سفارت جمهوری اسلامی دعوت شده است تا پس از ورود به تهران دستگیر و به قتل ندا آقا سلطان اعتراف کند. در حال حاضر حسن دکه دار( معروف به جیمز روبین) به قتل ندا و تعداد دیگری از شهدای اخیر( خس و خاشاک سابق) اعتراف کرده و آمادگی اعتراف به قتل های بیشتری را بفرموده دارد. براساس قول ریاست محترم جمهور قرار است برای گردن گرفتن هر قتل یک پژوی 206 به قاتل محترم تحویل داده شود. وی در کلیه مراحل اعتراف کرد که خود و همسرش( صدیقه یا کریستین) با تحریک شخص موسوم به بهزاد ن. اقدام به اغتشاش نموده است.
سوم: با مساعدت سربازان سایبراللهی امام زمان شخص موسوم به علی محمد ابطحی، کارمند سابق ریاست جمهوری عصر خیانت و فروپاشی( موسوم به خاتمی) و مسوول مرکز گفتگوی ادیان مورد بررسی قرار گرفت و بعد از بررسی و بازگشت از بیمارستان و به هوش آمدن اعتراف کرد که شخصی به نام nedasol در مسنجر یاهوی وی حضور داشته که از زمان دستگیری براداران تاکنون با نام محمد علی ابطحی چند بار با همین نداسل که در واقع ندا آقا سلطان می باشد، چت نموده و مشخص است که وی زنده بوده و برخلاف توطئه های رسانه ای استکباری وی اصلا نمرده است. برادران در اثر ساعتهای متمادی چت در کافی نت با وی قرار گذاشتند و معلوم شد که نام اصلی وی پیمان میم بوده و ظاهرا بخاطر همراهی با اغتشاشگران نامش را نداسل گذاشته است. وی پس از مصرف یک جام کاپوچینو به زندان اوین دلالت شد و پس از سه روز گفتگو بتازگی بهوش آمده و قرار است با استفاده از همراهی یکی از پزشکان دلسوز تغییر جنسیت داده و اعتراف کند که همان ندا آقا سلطان بوده و مددجو محمد علی ابطحی نیز اعتراف کرده که به ندا آقا سلطان( که ادعا می کند پسر است، مورد ادعا نیز دیده شده) دستور داده است که برای فراهم کردن خوراک استکباری برای رسانه های غربی در کوچه بایستد و توسط یکی از اغتشاشگران کشته شود و فیلمبرداری از او انجام بگیرد. بدین ترتیب محمد علی ابطحی به عنوان قاتل ندا آقا سلطان شناخته و پزشکی قانونی نیز چهار بار کشته شدن ندا توسط اراذل و اوباش طرفدار موسوی را تائید کرده و چون مسوول مربوطه در پزشکی قانونی در زندان اوین تحت بازداشت است، در صورت لزوم می تواند دهها بار دیگر مورد مذکور را تائید کند.
چهارم: در اثر پیگیری مسوولان مونیتورینگ شخص موسوم به آرش حجازی که مدعی است پزشک بوده و با یکی از عوامل مساله دار غرب به نام پائولو کوئیلو( که کتبی در زمینه جادوگری و شیطان پرستی داشته و بعید نیست در توزیع مواد مخدر در تهران نیز دست داشته باشد) ارتباط دارد، در گفتگو با تلویزیون امپراطور پیر و عوامل اینتلیجنت سرویس اعتراف کرد که در آخرین لحظات در کنار ندا آقا سلطان بوده است. وی که بلافاصله برای ایجاد امواج تبلیغاتی به امپراطوری پیر و راه راه منتقل شد، مورد بررسی عوامل و مسوولان امر قرار گرفت و به دلایل مختلفی معلوم شد که در جریان قتل ندا دست داشته است، البته مسوولان امر معتقدند که ندا زنده است و تا کنون چند بار به ندا بودنش اعتراف کرده است، ولی اگر قرار است او کشته شده باشد، احتمال مرگ او توسط آرش حجازی بیش از هر آرش دیگری می باشد. اولا، او اعتراف کرده است که در لحظه مرگ بالای سر او بوده است، پس نزدیک ترین کسی است که می تواند او را کشته باشد. دوما، شخص مذکور جزو هیچ سازمانی نبوده پس سلاح سازمانی ندارد و چون سلاح سازمانی ندارد، سلاح غیرسازمانی دارد. سوما، یک شبکه از عوامل دشمن از طریق انگلیس برای ایجاد تظاهرات به تهران آمده اند و رفتن او به انگلیس اثبات می کند که او می تواند برای ایجاد اغتشاش به انگلیس برگشته باشد و نکته چهارم اینکه او هیچ سابقه گروهکی ندارد و همین نشان می دهد که تاکنون توانسته به عنوان عامل دشمن خود را حفظ کند. بازجویان وزارت معتقدند در صورت ورود وی به ایران وی بیست ساعت بیشتر نیاز به ارشاد ندارد تا به این قتل اعتراف کند.
پنجم: تا کنون س


نام
پیام
Write all letters which are not black!
حروفی که سیاه نوشته نشده در پنجره وارد کنید.

روز نوشتها

یادها

شعرها

از دیگران

من و جنهایم

داستانها

انتخابات