بالاترین اعتراف ناخواسته   2009-07-07 11:07:20

new_win اعتراف ناخواسته یک نماینده مجلس لحظات پیش از کودتا خاتمی ساعت 10 شب 22 خرداد از پیروزی موسوی با خبر می شود! ـ۷۶ کلیک
Language Bookmark peiknet.com

حسین فدایی از جمله نمایندگان فدائی احمدی نژاد در مجلس است. او که با محافل امنیتی دولت در ارتباط است، در جلسه شورای اداری شهرستان ری، در ادامه ادعاهای رهبر، مدعی شد که قیام میلیون ها ایرانی در سراسر کشور علیه کودتای انتخاباتی نتیجه پشتیبانی مالی و حمایتی خارجی داشته است. و بعد از اعلام نظر شورای نگهبان و بر حسب سلسله مراتب نظام و اعلام نظر رهبری قاعدتا پرونده انتخابات باید بسته می شد . او زمین و زمان را به هم دوخت و 18 تیر سال 78 را به کودتای انتخاباتی وصل کرد و از روی سرمقاله های حسین شریعتمداری در کیهان رو خوانی کرد. اما در میان آن همه خاکی که به چشم حقیقت حاضر در خیابانها پاشید، به نکته مهمی نیز اشاره کرد که ما آن را بیرون کشیده‌ایم. حسین فدائی که به اعتراف خودش در همین سخنرانی که در آن از جلسه ویژه سید حسن خمینی، هاشمی رفسنجانی و موسوی برای اعلام مخالفت با نتیجه اعلام شده انتخابات خبر دارد و بنابراین به سیستم شنود امنیتی دسترسی دارد، در همین سخنرانی می گوید: «خاتمی ساعت 10 شب 22 خرداد به موسوی تبریک گفت و ساعت 11 و 5 دقیقه شب نیز موسوی یکطرفه که هنوز شمارش آرا به اتمام نرسیده بود به خودش تبریک گفت» آن نکته بسیار مهم در سخنرانی حسین فدائی همین است. یعنی این که پیروزی موسوی ساعت 10 شب مشخص شده بود و فردی مانند خاتمی که انسانی دقیق و مطلع است، درجریان گزارش وزارت کشور به بیت رهبری قرار داشته و به همین دلیل به موسوی تلفن کرده و پیروزی او را تبریک گفته است. همه چیز در فاصله 10 تا 11 و نیم شب اتفاق افتاد. پیروزی و کودتا!

new_win کاهش شدید انگیزه و افت کیفیت در رسانه های حامی دولت ـ۴۵ کلیک
Language Bookmark peymane.ir

گفته می شود این رسانه ها که در فضای ملتهب انتخابات توانسته بودند در نیروهای خود شارژ انرژی کنند هم اینک با بحران مواجه شده اند و حتی در برابر پرسشهای خبرنگاران خود در زمینه های مختلف مربوط به انتخابات و حوادث پس از آن پاسخ قانع کننده ای نمی دهند.


نام
پیام
Write all letters which are not black!
حروفی که سیاه نوشته نشده در پنجره وارد کنید.

روز نوشتها

یادها

شعرها

از دیگران

من و جنهایم

داستانها

انتخابات