بالاترین پلیس افتخاری   2009-07-12 20:43:40

پلیس افتخاری! تاکتیک تازه ی کودتاچیان: مسلح کردن بخشی از مردم برای سرکوب اکثریت
قرار است در آینده‌ای نزدیک، نیروی جدیدی در ایران تحت عنوان پلیس افتخاری تشکیل شود که حیطه فعالیت آن در زمینه‌های گوناگون اعم از اجتماعی و امنیتی خواهد بود. سرتیپ عزیزالله رجب زاده، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، در یک مصاحبه مطبوعاتی در تهران، با اشاره به اینکه در ابتدا حدود ۵۰ هزار نفر عضو پلیس افتخاری خواهند شد، گفت تلاش می‌کنیم نیروهای پلیس افتخاری را تا ۳۰۰ هزار نفر در کشور گسترش دهیم. طرح تشکیل پلیس افتخاری درحالی در دست اجراست که پیش از این طرح‌های گشت ارشاد، پلیس پیشگیری، نگهبان محله و پلیس کوهستان به اجرا در آمده بود و در عین حال در ماه‌های اخیر اعلام شد که امنیت محله های شهری به نیروی بسیج و امنیت داخلی کشور به نیروی بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سپرده خواهد شد. اما با توجه به این موضوع چرا قرار است نیروی جدیدی در ایران تشکیل شود. آزاده کیان، استاد جامعه شناسی سیاسی در دانشگاه پاریس تشکیل چنین نیرویی را بازتاب نظامی شدن فضای سیاسی ایران در سالیان اخیر می‌داند. خانم کیان به رادیو فردا می‌گوید: «در چند ساله اخیر ما با نظامی شدن بخش مهمی از مجلس و دولت مواجه بودیم. به این معنا که افراد بسیاری که در سپاه پاسداران یا نیروهای انتظامی بودند، به مجلس یا دولت آقای احمدی‌نژاد راه پیدا کردند و در واقع می‌شود گفت که دولت، نظامی شد. به نظر من الان این تصمیم می‌خواهد که جامعه را هم نظامی کند. یعنی بخشی از مردم را از طریق مسلح کردن و گفتن اینکه شما حافظ نظم هستید، برعلیه بخش دیگری از جامعه که بخش عظیم آن جامعه هم هستند و معترض هستند، قرار بدهد.» در این میان علیرضا جزیمی، رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی، پنجشنبه گذشته در مشهد گفت که طرح پلیس افتخاری با هدف افزایش تعامل مردم با نیروی انتظامی در دست تصویب است و با آغاز به کار آن علاقه‌مندان به همکاری با نیروی انتظامی می‌توانند با عضویت و فراگیری آموزش‌های لازم، این نیرو را در انجام فعالیت‌های مختلف یاری دهند. فعالیت این نیروی جدید به گفته رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی در زمینه‌های گوناگون، اعم از اجتماعی و امنیتی، مانند امدادرسانی در زمان حوادث و بلایای غیرطبیعی، وقوع بحران‌ها و تأمین امنیت و آسایش عمومی، استقرار نظم و غیره خواهد بود. بهروز خلیق، فعال سیاسی در آلمان، ضمن اشاره به رویدادهای ا...

صندوق های صدقه یکی از منابع تامین هزینه لباس شخصی هاست
گروهک " انصار حزب الله " که برخی آن را با نام " لباس شخصی ها " می شناسند، و مشغول کشتار و سرکوب حرکت اصلاحی فرزندان کشور ایران هستند، فرزند خوانده عزیزدردانه جمعیت موتلفه است. و اما صندوق های صدقه! فکر نمی کنید از همین لحظه، بجای انداختن پول نقد در این صندوق ها، بایستی برگه های سبزی در آن انداخت که بر روی آن نوشته شده: " مرگ بر دیکتاتور " ؟!

درهای فلزی نوشابه ها را دور نریزید
با توجه به سوء استفاده از نیت پاک هموطنان در کمک به محرومان توسط کمیته امداد و دادن پول صندوقها به انصار حزب الله برای سرکوب و شکنجه مردم٬ پیشنهاد می گردد درهای فلزی نوشابه ها را در قسمت واریز سکه صندوقها فرو نموده و مانع از استفاده از آنها و کمک به انصار شوید. همچنین می توان فیلتر سیگار و یا چوب کیم و هر چیز دیگر را در قسمت قفل آنها فرو کرد تا قفل آنها غیر قابل استفاده گردد. سبز باشید و كمك هاي خود را به مستمندان واقعي بدهيد و از فقرا بخواهيد براي زندانيان دربند دعا كنند.


نام
پیام
Write all letters which are not black!
حروفی که سیاه نوشته نشده در پنجره وارد کنید.

روز نوشتها

یادها

شعرها

از دیگران

من و جنهایم

داستانها

انتخابات